Pomagamy Rodzinom i Bliskim Godnie Pożegnać Zmarłych

Kwiaciarnia Lilia specjalizuje się w projektowaniu wieńców i wiązanek pogrzebowych. Każdego dnia zaopatrujemy się w najświeższe kwiaty u naszych wieloletnich partnerów, co jest szczególnie ważne przy zamówieniach realizowanych na ostatnią chwilę. Zalecamy, aby nasi klienci dzwonili do nas w każdym przypadku, gdy chcą spersonalizować swoje zamówienie lub mają na uwadze projekt, którego nie ma w naszym portfolio – z przyjemnością go zrealizujemy.

Naszą zasadą jest, aby przy dostawach wieńców złożyć je minimum 24h przed zaplanowanym pogrzebem. Oczywiście zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów, wiec jeśli na przeszkodzie nie staną ograniczenia logistyczne będziemy do Państwa dyspozycji .

Przez 6 dni w tygodniu w godzinach pracy kwiaciarni zawsze znajdą Państwo profesjonalne wsparcie jednego z naszych florystów. Pomożemy w zakresie najlepszego wyboru kwiatów i kompozycji, a także najlepszego sposobu dostawy wieńców i wiązanek tak blisko, jak to będzie możliwe. Alternatywnie mogą Państwo również wysłać e-mail, a my postaramy się odpowiedzieć na Państwa  zapytanie tego samego lub przynajmniej następnego dnia.

Jeśli są Państwo zainteresowani jedną z naszych kompozycji w portfolio wystarczy podać jej numer podczas rozmowy z naszym florystą. Jeśli jednak mają Państwo inny projekt, wystarczy wysłać na nasz adres email biuro@liliakrakow.pl zdjęcie lub jego szkic.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że właściwy transport wieńców i wiązanek na miejsce, a także przekazanie ich rodzinie lub złożenie ich na grobie zmarłego jest bardzo ważne. Nasi kierowcy zostali w tym celu odpowiednio przeszkoleni oraz stosownie do chwili umundurowani.