Pomagamy Rodzinom i Bliskim Godnie Pożegnać Zmarłych

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej

Celebracja życia zmarłego to najpiękniejszy gest jaki możemy uczynić dla żegnanej przez nas osoby. To też czas pożegnania wypełniony wspomnieniami, piękną muzyką, kontemplacją życia i śmierci. Mistrz Ceremonii Pogrzebowej to sztuka, która stanowi spoiwo pomiędzy wszystkimi tymi wartościami. W naszej pracy reprezentujemy rodzinę jak i zmarłego. Staramy się być niewidoczni, a jednocześnie jesteśmy zawsze na pierwszej linii dlatego zachęcamy i zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego reprezentanta – Marcina Kruka. 

Marcin Kruk

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej, Konferansjer

Doświadczony Mistrz Ceremonii Pogrzebowej oraz konferansjer pełniący służbę pogrzebową podczas wielu uroczystości świeckich oraz religijnych zarówno ze świata polityki, rozrywki jak i kościoła. Marcin Kruk miał zaszczyt uczestniczyć w pożegnaniu m.in. śp. Wojciecha Grzeszka – Przewodniczącego Małopolskiego NSZZ „Solidarność” oraz znanej polskiej piosenkarki śp. Ewy Demarczyk.

Marcin Kruk prowadzi ceremonie pogrzebowe na terenie Krakowa i okolic – realizacja usługi w innych lokalizacjach jest możliwa po wcześniejszym kontakcie.