Pomagamy Rodzinom i Bliskim Godnie Pożegnać Zmarłych

Pogrzeb Świecki – Mistrz Ceremonii Pogrzebowej

Celebracja życia zmarłego to najpiękniejszy gest jaki możemy uczynić dla żegnanej przez nas osoby. To też czas pożegnania wypełniony wspomnieniami, piękną muzyką, kontemplacją życia i śmierci. Mistrz Ceremonii Pogrzebowej to sztuka, która stanowi spoiwo pomiędzy wszystkimi tymi wartościami. W naszej pracy reprezentujemy rodzinę jak i zmarłego. Staramy się być niewidoczni, a jednocześnie jesteśmy zawsze na pierwszej linii dlatego zachęcamy i zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego reprezentanta – Marcina Kruka. 

Marcin Kruk

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej, Konferansjer

Doświadczony Mistrz Ceremonii Pogrzebowej oraz konferansjer pełniący służbę pogrzebową podczas wielu uroczystości świeckich oraz religijnych zarówno ze świata polityki, rozrywki jak i kościoła. Marcin Kruk miał zaszczyt uczestniczyć w pożegnaniu m.in. śp. Wojciecha Grzeszka – Przewodniczącego Małopolskiego NSZZ „Solidarność” oraz znanej polskiej piosenkarki śp. Ewy Demarczyk.

Marcin Kruk prowadzi ceremonie pogrzebowe na terenie Krakowa i okolic – realizacja usługi w innych lokalizacjach jest możliwa po wcześniejszym kontakcie.

Pochówek Świecki

Ceremoniami Świeckimi zajmujemy się od wielu lat. Nasz Zakład Pogrzebowy organizuje pochówki świeckie od A do Z. Każda ceremonia ma indywidualny, dopasowany charakter – wszystko po to, aby pożegnać osobę zmarłą z należytym szacunkiem.