Pomagamy Rodzinom i Bliskim Godnie Pożegnać Zmarłych
Ostatnia droga Oresta Lenczyka – wybitnego trenera i legendy polskiej piłki nożnej

Ostatnia droga Oresta Lenczyka – wybitnego trenera i legendy polskiej piłki nożnej

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Oresta Lenczyka, wybitnego trenera piłkarskiego i legendę polskiej piłki nożnej, który odszedł od nas 11 czerwca 2024 roku. Nasz zakład pogrzebowy miał zaszczyt uczestniczyć w organizacji uroczystości pogrzebowych, które odbyły się 15 czerwca na Cmentarzu Parafialnym na Bielanach w Krakowie.

Pogrzeb zgromadził tłumy ludzi, którzy chcieli oddać hołd trenerowi. Wśród żałobników byli członkowie rodziny, przyjaciele, przedstawiciele środowiska piłkarskiego, delegacje klubów, w których Orest Lenczyk pracował, oraz kibice.

Podczas uroczystości obecne były poczty sztandarowe Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Wisły Kraków, Cracovii, Ruchu Chorzów oraz innych klubów, z którymi związany był trener Lenczyk.
Orest Lenczyk zapisał się w historii polskiej piłki jako trzykrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski i Superpucharu Polski. Był ceniony za swoją wiedzę, profesjonalizm, ale także za poczucie humoru i ciepło, którym darzył swoich podopiecznych.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy w tak trudnym czasie wesprzeć rodzinę i bliskich Oresta Lenczyka, zapewniając kompleksową obsługę pogrzebu. Jego odejście to ogromna strata dla polskiego sportu, ale pamięć o jego osiągnięciach i wyjątkowej osobowości pozostanie z nami na zawsze.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *